SP6 Zawiść

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Alfreda Szklarskiego
ul. 1000 - lecia 3
Orzesze - Zawiść

Granice obwodu: 1000-lecia, Barwna, Borowa, Cegielniana, Centralna od 240 do końca, Chopina, Cieszyńska, Drukarska od nr 8 do końca, Gronie, Jarzębinowa, Jesienna, Kasztanowa, Ks.Franciszka Blachnickiego, Łączna, Łąkowa od 57 do końca, Mikołowska 48-78 parzyste, od 100 do końca, Odrodzenia, Pasieki, Pszczyńska, Reja, Rodzinna, Spokojna, Stara Szklarnia, Świętojańska, Tęczowa, Tyska, Waryńskiego, Wiosenna, Wiosny Ludów od 20 do końca, Wrzosowa, Zacisze.