SP6 Zawiść

Szukaj

Idź do treści

Autobus

Organizacja pracy szkoły

AUTOBUS SZKOLNY- ROK SZKOLNY 2017/2018
PRZYJAZDY:


Godz.

Przystanek

Godz.

Przystanek

7:15

Gardawice Las

8:10

Gardawice Las

7:17

ul. Wojska Polskiego

8:12

ul. Wojska Polskiego

7:20

Piekarnia

8:15

Piekarnia

7:22

ul. Damrota

8:17

ul. Damrota

7:25

SP8 Mościska

8:20

SP8 Mościska

7:30

Wroni Kąt

8:25

Wroni Kąt

7:35

ul. Mikołowska

8:30

ul. Mikołowska

7:40

SP6 Zawiść

8:35

SP6 Zawiść

AUTOBUS SZKOLNY-ROK SZKOLNY 2017/2018
POWROTY:


Godz.

Przystanek

Godz.

Przystanek

Godz.

Przystanek

12:45

SP6 Zawiść

13:55

SP6 Zawiść

15:10

SP6 Zawiść

12:50

ul. Centralna

14:00

Centralna

15:15

ul. Pszczynska

12:55

Piekarnia

14:05

Piekarnia

15:20

Wroni Kąt

12:58

ul. Wojska Polskiego

14.08

ul. Wojska Polskiego

15:25

SP 8 Mościska

13:00

Gardawice Las

14:10

Gardawice Las

15:30

ul. Damrota

   

14:15

SP6 Zawiść

15:35

Piekarnia

   

14:20

Centralna

15:37

ul. Wojska Polskiego

   

14:25

Piekarnia

15:40

Gardawice Las

   

14:28

ul. Wojska Polskiego

   
   

14:30

Garawice Las

   

Strona główna | Szkoła | Pracownicy | Aktualności | Osiągnięcia | Wykaz podręczników | Programy nauczania | Organizacja pracy szkoły | Zajęcia pozalekcyjne | Świetlica | Biblioteka | Rada Rodziców | Samorząd uczniowski | Jadłospis | Reforma edukacji | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego