Autobus - SP6 Orzesze Zawiść

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Alfreda Szklarskiego w Orzeszu Zawiści
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Alfreda Szklarskiego w Orzeszu Zawiści
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Alfreda Szklarskiego w Orzeszu Zawiści
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Alfreda Szklarskiego w Orzeszu Zawiści
Przejdź do treści

Autobus

AUTOBUS SZKOLNY- ROK SZKOLNY 2017/2018

PRZYJAZDY:
Godz.

Przystanek
Godz.

Przystanek
7:15
Gardawice Las
8:10
Gardawice Las
7:17
ul. Wojska Polskiego
8:12
ul. Wojska Polskiego
7:20
Piekarnia
8:15
Piekarnia
7:22
ul. Damrota
8:17
ul. Damrota
7:25
SP8 Mościska
8:20
SP8 Mościska
7:30
Wroni Kąt
8:25
Wroni Kąt
7:35
ul. Mikołowska
8:30
ul. Mikołowska
7:40
SP6 Zawiść
8:35
SP6 Zawiść
POWROTY:
Godz.
Przystanek
Godz.

Przystanek
Godz.

Przystanek
12:45
SP6 Zawiść
13:55
SP6 Zawiść
15:10
SP6 Zawiść
12:50
ul. Centralna
14:00
ul. Centralna
15:15
ul. Pszczyńska
12:55
Piekarnia
14:05
Piekarnia
15:20
Wroni Kąt
12:58
ul. Wojska Polskiego
14.08
ul. Wojska Polskiego
15:25
SP 8 Mościska
13:00
Gardawice Las
14:10
Gardawice Las
15:30
ul. Damrota

14:15
SP6 Zawiść
15:35
Piekarnia


14:20
ul. Centralna
15:37
ul. Wojska Polskiego


14:25
Piekarnia
15:40
Gardawice Las


14:28
ul. Wojska Polskiego




14:30
Garawice Las


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W ORZESZU-ZAWIŚCI ul. 1000-lecia 3 43-187 Orzesze tel. (032) 22-15-682 e-mail: sp6@orzesze.pl
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W ORZESZU-ZAWIŚCI ul. 1000-lecia 3 43-187 Orzesze tel. (032) 22-15-682 e-mail: sp6@orzesze.pl
Wróć do spisu treści